четвер, 23 травня 2019 р.


  З 24 квітня по16 травня в школах Маловисківської ОТГ пройшов English -НУШ Марафон, метою якого було відвідати уроки вчителів англійської мови, які викладають в 1-их класах за новою програмою та за новими підручниками.
Першою естафету прийняла Маловисківська ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, учитель Пєєва Катерина Михайлівна
Школа працює за підручником Smart junior, автор Х.Мітчел, видавництво MMPublication. Школа підручниками забезпечена повністю. До підручника є робочій зошит, який батьки купували за власний кошт. Робочій зошит крім чудових яскравих малюнків має аудіосупровід, за допомогою якого діти разом з батьками мали можливість повторювати вивчений на уроках матеріал дома.
Наступними естафету прийняли Паліївський НВК (учитель Ткаченко Марина Юріївна), Маловисківська ЗШ №4 І-ІІІ ступенів (учитель Топчий Ірина Анатоліївна) і завершив марафон- Олександрівський НВК ( учитель Грищенко Тетяна Василівна).
Ці навчальні заклади працюють за підручником українського видавництва «Ранок» Start up,автори І.В.Доценко,О.В.Євчук і С.С.Губарєва. Підручник також забезпечений аудіо додатком.
Учителі не лише відвідували уроки своїх колег, а й пройшли навчання щодо використання STEM технологій та психологічний тренінг у Маловисківській ЗШ №3 та Паліївському НВК, відвідали майстер клас у Маловисківській ЗШ №4, де навчилися створювати власноруч чудові квіти та заходи, присвячені історії української вишиванки у Олександрівському НВК.
Уроки вчителів були дуже цікавими, змістовними, наповненими різними видами та формами роботи. Велика кількість роздаткового та наочного матеріалу створена руками вчителів.
Учні показали достатній рівень володіння розмовною англійською мовою, були зацікавленими та активними на уроках.
По закінченні марафону учителі англійської мови поділились враженнями щодо роботи за новими стандартами. Високо оцінили якість підручників, робочих зошитів, аудіо та відео супроводів. Нові якісні підручники  наповнені багатим навчальним матеріалом. Нажаль 2 години на тиждень мало часу для опанування першокласниками цього контенту. Наповненість класів (особливо у міських школах) теж велика. Учителі висловили побажання щодо змін нормативів поділу класів на групи при вивченні англійської мови.








Немає коментарів:

Дописати коментар